3 trendy v dámské jarní obuvi: Tenisky Skechers i originální boty Desigual

Přichází jaro a pro všechny ženy to znamená jediné – je čas obměnit šatník i botník. Kozačky i farmářky odložte a nahraďte je teniskami, pantoflíčky a mokasíny. Pokud se chystáte koupit také nějaký ten nový pár, určitě se vám budou hodit tipy na aktuální módní trendy. Chcete-li si pořídit trendy dámské boty na letošní jaro, rozhodně nesmíte opomíjet tenisky. Už dávno nejde pouze o sportovní obuv, tenisky se nosí také k sukním a šatům. Nemusíte se dál trápit na podpatcích!

1. Znáte značku Skechers?

Boty Skechers jsou populární zejména v Americe. Tam je nosí kdejaká celebrita včetně Britney Spears či Christiny Aguilery, jež jsou dokonce tváří několika kolekcí. Postupně se však dostávají i k nám a dá se očekávat, že tenisky Skechers budou hitem letošního jara i léta. Firma Skechers vyrábí také žabky nebo kvalitní sandále, takže když se vám osvědčí tenisky, víte, co si obujete v létě.

2. Podrážky s potiskem

Hezký vzor tenisek je samozřejmě skvělá věc, ale letos je v kurzu ještě něco navíc. Momentálně jsou trendy také podrážky s potiskem. Můžou na nich být třeba kytičky nebo nápisy, jak ukazuje značka Desigual. Tenisky Desigual jsou ovšem určené jen těm odvážným, mají originální vzory i barvy.

3. Vysoké podrážky, jako má Desigual

U podrážek ještě chvíli zůstaneme. Boty Desigual z letošní kolekce totiž ukazují ještě jeden trend, a to vysoké podrážky. Nosí se nejen u tenisek a těžit z nich mohou především dámy, které nejsou příliš vysoké – přidají pár centimetrů. Kromě toho se na nich velmi dobře chodí, vysoké pěnové podrážky bývají měkké. Výše uvedené trendy jsou aplikovatelné jak na tenisky, tak například na pantofle. I pantofle uvidíte s vysokou podrážkou. Chybu ovšem neuděláte ani s klasikou, již představují pantofle Lee Cooper. Neváhejte připlatit si za dobrou značku, za tu kvalitu ta investice stojí.

Publikováno: 26. 04. 2020

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská