3 trendy v dámské jarní obuvi: Tenisky Skechers i originální boty Desigual

Přichází jaro a pro všechny ženy to znamená jediné – je čas obměnit šatník i botník. Kozačky i farmářky odložte a nahraďte je teniskami, pantoflíčky a mokasíny. Pokud se chystáte koupit také nějaký ten nový pár, určitě se vám budou hodit tipy na aktuální módní trendy.

Chcete-li si pořídit trendy dámské boty na letošní jaro, rozhodně nesmíte opomíjet tenisky. Už dávno nejde pouze o sportovní obuv, tenisky se nosí také k sukním a šatům. Nemusíte se dál trápit na podpatcích!

1. Znáte značku Skechers?

Boty Skechers jsou populární zejména v Americe. Tam je nosí kdejaká celebrita včetně Britney Spears či Christiny Aguilery, jež jsou dokonce tváří několika kolekcí. Postupně se však dostávají i k nám a dá se očekávat, že tenisky Skechers budou hitem letošního jara i léta. Firma Skechers vyrábí také žabky nebo kvalitní sandále, takže když se vám osvědčí tenisky, víte, co si obujete v létě.

2. Podrážky s potiskem

Hezký vzor tenisek je samozřejmě skvělá věc, ale letos je v kurzu ještě něco navíc. Momentálně jsou trendy také podrážky s potiskem. Můžou na nich být třeba kytičky nebo nápisy, jak ukazuje značka Desigual. Tenisky Desigual jsou ovšem určené jen těm odvážným, mají originální vzory i barvy.

3. Vysoké podrážky, jako má Desigual

U podrážek ještě chvíli zůstaneme. Boty Desigual z letošní kolekce totiž ukazují ještě jeden trend, a to vysoké podrážky. Nosí se nejen u tenisek a těžit z nich mohou především dámy, které nejsou příliš vysoké – přidají pár centimetrů. Kromě toho se na nich velmi dobře chodí, vysoké pěnové podrážky bývají měkké.

Výše uvedené trendy jsou aplikovatelné jak na tenisky, tak například na pantofle. I pantofle uvidíte s vysokou podrážkou. Chybu ovšem neuděláte ani s klasikou, již představují pantofle Lee Cooper. Neváhejte připlatit si za dobrou značku, za tu kvalitu ta investice stojí.

Jak vybrat kvalitní rum?

Na Lihomatu najdete návod, jak vybrat kvalitní rum včetně spousty zajímavostí, které by měl každý milovník jednoho z nejlepších alkoholických nápoj vědět.