Hasičské dresy pro požární sport

V České republice je požární sport velice oblíbený, a to především u mladé generace. Jedná se o týmový sport, během něhož hráči podávají opravdu vysoké výkony. Poznávacím znamením každého člena týmu je hasičský dres.   Stačí se podívat na jednotlivé týmy, hasičské dresy jsou originální a propracované. Zejména ve vyšších ligách si nechávají na vzhledu dresů záležet. Samozřejmě nesmí chybět logo týmu, případně i partnerů a sponzorů. Jestliže chcete pro svůj tým moderní dresy, investujte do nových.

Hasičské dresy se liší střihem a vzhledem

Při výběru hasičského dresu se zaměřte hlavně na střih, který by měl být dokonale padnoucí. Zapomeňte na příliš upnutá trička, která byste si museli během sportování neustále popotahovat a opravovat. Každému navíc vyhovuje něco jiného, což si výrobci dresů uvědomují, a proto mají v nabídce hned několik různých variant. Základem hasičského dresu je vrchní část, která bývá buď s krátkým, nebo dlouhým rukávem. Pro zimní měsíce se hodí dlouhý rukáv, pro letní zase naopak krátký. Sezóna požárního sportu startuje na jaře. Stejně tak potřebujete elastické kalhoty, jež by měly ladit s dresem. Hasičské dresy jsou propracované do detailů. Zamilujete si design s plamenem, jenž symbolizuje to, čemu se věnujete.

Potisk hasičských dresů

Pro potisk je vhodná digitální sublimace, přičemž potisk je přímo v materiálu, a tím je zajištěna vysoká odolnost a dlouhá životnost nápisů. Výrobci většinou nabízejí potisk dresů zdarma. Pokud se obrátíte na společnost Jadberg, budete spokojení s pestrostí nabídky. Vybrat si můžete z pestré škály modelů. Hasičské dresy jsou skvěle padnoucí a funkční. Více informací a kompletní produktové portfolio najdete na https://www.jadberg.eu, kde jsou i dresy na fotbal, basketbal, florbal a další populární týmové sporty.

Publikováno: 24. 10. 2020 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Denisa Zábranská