Jak být krásná? 4 tipy, které musíte dodržet

Toužíte být dokonalá? Tedy dokonale krásná? Není to zase až tak složitá cesta. Stačí jenom chtít a následně pro to obětovat trochu svého času. Společně s našim internetovým poradcem vám přinášíme několik tipů, jak se můžete stát dokonalou ženou.

1. Naučte se o sebe pečovat

Mnoho žen dělá tu chybu, že o sebe příliš nepečuje. Co to znamená? Že se zdráhá s nákupem pěkného oblečení? To taky, ale především to, že se nijak nestarají o svou pleť. To na ní může být celkem výrazně viditelné. A to v tom ohledu, že působí unaveně, může vypadat mastně, stejně jako se mohou objevit i pupínky. V pozdějším věku nezapomeňte na výskyt vrásek. Když chcete být krásná, začněte péčí. V první řadě je třeba vaši pleť pravidelně čistit a odstraňovat nečistoty. Dále nezapomínejte ani na pravidelnou hydrataci. Nic nezkazíte ani péčí v podobě denních a nočních krémů.

2. Nebojte se nalíčit

Proč ženy líčení používají? Jsou dva hlavní důvody. V první řadě se snaží zakrýt nedokonalosti a dále také podpořit svou přirozenou krásu. To je jeho hlavní účel. Nebojte se jít tímto směrem a ukažte, že můžete vypadat skvěle. Stačí se držet pravidla, že méně znamená více. Mnohdy může stačit jenom slabší vrstva make-upu, zvýraznění rtů, nebo přidání objemu pro vaše řasy.

3. Zbavte se přebytečných kilogramů

Krása souvisí také s vaší postavou. Pokud máte nějaké to kilo navíc, není na škodu zkusit se ho zbavit. Je to mnohem jednoduší, než si myslíte. Není nutné podstupovat různé drastické diety. Plně stačí změna jídelníčku a trocha pohybu. Buďte si jista, že už za 2 – 3 týdny uvidíte výraznější změny.

4. Buďte stále upravená

Upravenost je něčím, čeho si lidé u žen všímají. A ta podtrhuje její krásu. Co máme na mysli? Mějte umyté vlasy a zajímavý účes. Také se snažte o dokonalost vašich nehtů. Upravenost ale souvisí i s tím, jak dokážete sladit outfit, a jaký zvolíte s ohledem na konkrétní událost. Na první pohled se to může zdát jako detail, ale právě detaily vytvářejí celek.

Publikováno: 10. 11. 2019 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská