Jak často servisovat kávovary po záruce?

Používáte kávovar pro přípravu své oblíbené kávy každý den? Pokud je již po záruce, nechte jej zkontrolovat a seřídit našimi zkušenými techniky.

Dopřejte svému kávovaru speciální péči

Máte doma nebo v kanceláři kvalitní automatický nebo poloautomatický kávovar, který už není v záruce? Pak je na čase dopřát mu odborný servis. Jedině pravidelně servisovaný kávovar se vám odvděčí voňavou kávou plné chuti a dlouhou životností. Obecně svým klientům doporučujeme provádět pravidelné pozáruční servisy každé 1 - 2 roky. U starších modelů pak každý rok. Signálem pro rezervaci termínu v našem odborném servisním středisku může být také změna chuti kávy, hlasitější chod přístroje nebo upozornění na servis signalizační jednotkou kávovaru.

Co zahrnuje pravidelná údržba kávovaru

· Napojení na diagnostiku

· Kompletní údržba a čištění

· Kontrola a seřízení mlýnku

· Odvápnění celého systému

· Kontrola, nastavení a promazání centrální jednotky

· Výměna těsnění a následná zkouška těsnosti

Servis a opravy kávovarů v Plzni

Všimli jste si, že kávovar už nepřipravuje tak dobrou kávu jako dříve, nebo přestal fungovat úplně? Obraťte se na náš tým pro pozáruční servis kávovarů nebo opravy kávovarů. Dohodněte si s naším kurýrem termín a v domluveném čase si u vás v Plzni a okolí kávovar zdarma vyzvedne. Kávovar nám také můžete poslat kurýrní společností přímo na pobočku.

Kávovar napojíme zdarma na diagnostiku a zjištěné závady vám i s cenovou nabídkou na opravu obratem zavoláme. Je na vás, zda si od nás kávovar necháte opravit, nebo vám jej zašleme zpět v původní podobě. Opravu kávovaru zajistíme do tří pracovních dnů.

Ušetřete s námi za nový kávovar

Nevyplatí se vám kávovar opravovat nebo hledáte už delší dobu kvalitní kávovar za výhodnou cenu? Podívejte se na naši nabídku repasovaných nebo zánovních kávovarů s minimálně roční zárukou za výhodné ceny.

Publikováno: 18. 02. 2023

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská