Keto dieta do konce června s 20% slevou

Krabičkové diety se osvědčily již mnoha lidem. Je jednodušší, když nemusíte sami chodit na nákup a vařit si. Proč se do ní nepustit právě teď? Ještě stihnete zhubnout do plavek, tedy aspoň s keto dietou, s níž jsou výsledky docela rychlé. Keto dieta je jednou z forem diet. Jak název napovídá, je založena na stavu ketózy, kdy tělo spaluje tuky. V potravě přijímáte dostatek bílkovin a málo sacharidů, z tukových zásob se začnou uvolňovat mastné kyseliny a v játrech se přemění na ketolátky. Ty se stanou zdrojem energie pro mozek a svaly.

Keto dieta není určena pouze na hubnutí

Častým důvodem, proč se lidé rozhodnou pro keto dietu, je výpočet BMI. Pokud jim vyjde vysoké číslo, rozhodnou se s tím něco dělat. Keto dieta má ovšem i celou řadu dalších benefitů než schopnost pomoci vám se zdravou hmotností. Vynikající je pro všechny, jimž v životě chybí energie, necítí se na své stravě dobře nebo mají jiné problémy se stravováním. S keto dietou se naučíte jíst pravidelně a vyváženě, zaženete divoké chutě na sladké. Stravování podle keto diety napomůže rovněž k lepší pleti, zbaví vás otoků i celulitidy. Osoby na tomto typu stravy mají také nižší LDL cholesterol (špatný) a vyšší HDL cholesterol (dobrý).

Jde o dietu, ale ne drastickou

Nebudeme vám nalhávat, že se s keto dietou vůbec nemusíte omezovat. Je nutné upravit jídelníček, vzdát se sladkostí a některých potravin, například pečiva. Mnoho recenzí ketodiety potvrzuje, že jídla jsou vynikající a trpět hlady nebudete. Podle keto diety naopak jíte každé zhruba 3 hodiny. Zní to všechno lákavě? Získali jste motivaci se svou postavou něco dělat? Chcete se cítit lépe? Do konce června je možné keto dietu získat s 20% slevou. Ještě stále máte čas zhubnout na léto. Objednejte si buď celý dietní balíček, nebo například proteinové dobroty – nápoje, dezerty a doplňkové produkty.

Publikováno: 28. 06. 2021

Kategorie: Zdraví

Autor: Denisa Zábranská