Nakupujte přízi za velkoobchodní ceny

Máte obchod s galanterií? Tvoříte nábytek, domácí textil, dekorace nebo oblečení? Alfou a omegou vašeho podnikání by měl pro vás být spolehlivý dodavatel, který vás bude zásobovat kvalitním materiálem za výhodné ceny. Možná máte více dodavatelů nebo nejste s tím aktuálním spokojení.

V takovém případě byste měli vědět, že v tuzemsku funguje již více než 30 let velkododavatel, který vám zajistí nejširší výběr textilní galanterie ve vysoké kvalitě a za nízké ceny. Je to společnost VTC a.s. a nemusíte se starat o to, kde sídlí, protože veškerý její sortiment můžete nakupovat pohodlně online v jejím e-shopu na VTC.cz.

Kompletní sortiment textilní galanterie

Textilní galanterie je široký pojem, protože zahrnuje velké množství materiálů, od jehel a nití až po látky, knoflíky, popruhy, vycpávky a mnoho dalšího. Veškerý takový sortiment najdete na VTC.cz přehledně rozdělený v příslušných kategoriích. Ať už jsou vaším cílem příze za velkoobchodní ceny, metráže nebo krajky, na webu vše pořídíte s nejlepším poměrem ceny a kvality. Společnost není v oboru žádným nováčkem, založena byla už v roce 1990. Její sortiment se postupně rozrůstal až do dnešní rozsáhlé podoby.

pně rozrostl tak, že nyní obsahuje kolem 5500 položek. Ať už máte vlastní obchod, firmu, která materiál potřebuje pro výrobu, nebo jen potřebujete občas zakoupit textilní galanterii, zde si vše snadno vyberete a vybrané zboží vám bude do 24 hodin posláno pomocí PPL. Když nakoupíte nad 2 tisíce korun, dopravu máte vždy zdarma. Sortiment je kvalitní výroby, zejména z evropských zemí, jako je Slovensko, Polsko, Španělsko nebo Itálie.

Mít levného velkododavatele znamená každý měsíc ušetřit mnoho peněz a také času. Už nemusíte složitě shánět materiál u více dodavatelů a jezdit pro něj, s VTC.cz bude pro vás nakupování textilní galanterie snadné, rychlé a levné. Kromě zajištění potřebného materiálu pro vás může e-shop sloužit i jako inspirace, můžete zde narazit na širokou škálu nového zboží, které ještě neznáte, což vám může dopřát více prostoru pro kreativitu při vaší tvorbě. Navštivte e-shop třeba ještě dnes a zajistěte si výhodně materiál, bez kterého se neobejdete.

Publikováno: 30. 05. 2024 / Aktualizováno: 01. 06. 2024

Kategorie: Krása a móda

Autor: Adriana Kučerová