Oběd podle výtečných receptů od Alberta

Pokud přemýšlíte nad nedělním obědem, prvně byste se měli rozhodnout, jestli chcete spíše sladký pokrm, nebo naopak nějaký slaný. S velkou pravděpodobností se děti budou domáhat palačinek s marmeládou, ale pánové by raději ocenili rajskou omáčku. V následujících řádcích vám dáme dva výborné recepty. Jsou nenáročné na přípravu, a přesto velmi chutné.

Palačinky s malinami?

Pokud hledáte na palačinky recept, s jedním přichází i obchodní řetězec Albert. Potřebujete polotučné mléko, vejce, med, hladkou mouku, špetku soli i máslo na smažení. Zapomeňte tentokrát na tradiční marmeládovou náplň a sáhněte po malinovém tvarohu. Ponechejte si však ještě i maliny na ozdobení. Vaše ratolesti budou jásat radostí. V případě, že se chcete vyhnout klasickému cukru, do tvarohu přidejte med, který dodá příjemně nasládlou chuť. Hladkou mouku zase můžete nahradit špaldovou.

Rajská omáčka jako od babičky

V neděli si rádi pochutnáte i na nějaké omáčce. Co takhle rajská omáčka? Pro vaření potřebujete hovězí vývar, mrkev, petržel, celer, cibuli, krájená rajčata, švestková povidla, rajský protlak a koření. Rajská omáčka je sice náročnější na přípravu, ale zase můžete udělat větší množství a budete mít oběd i na pondělí do práce, případně na večeři. Internet nabízí nepřeberné množství tipů na recepty. Stačí se podívat na webovou stránku společnosti Albert, která si zakládá na kvalitních potravinách. Prohlédněte si také aktuální leták, protože některé ingredience seženete jistě i za akční cenu, což je skvělé, nemyslíte? Albert vám poskytne recepty nejen na obědy, ale klidně i večeře a snídaně. Přijdou si na své i jedinci, kteří preferují zdravé stravování. Stačí si jen vybrat, na co máte chuť. U každého receptu je navíc uvedeno, jak dlouho vám zabere jeho příprava. A pro mlsné jazýčky nechybí recepty na dezerty.

Publikováno: 18. 10. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Denisa Zábranská