Přelivové bazény dokonale zapadnou do prostředí vaší zahrady

Pokud máte prostornou zahradu, nebaví vás přeplněná koupaliště, ale i tak byste si chtěli užít vodní radovánky, investujte do vlastního bazénu. Současný trh je rozmanitý a nabízí nepřeberné množství řešení. Ideální volbou jsou bazény zapuštěné do země, neboť přirozeně splynou s terénem zahrady. V následujících řádcích vám proto představíme varianty, které jsou nejoblíbenější.

Skimmerové bazény

Přijatelná pořizovací cena, dlouhá životnost, stálobarevnost i odolnost vůči teplotám a chemikáliím. Přesně takové jsou skimmerové bazény, které se vyrábějí v několika různých rozměrech a hloubkách (1,2 m a 1,5 m). Společnost ALBIXON prodává skimmerové bazény ALBISTONE vyrobené z homogenních kopolymerů.

Bazén, jak už samotný název napovídá, disponuje skimmerem, skrze něj odcházejí nečistoty z bazénu. Skimmer stahuje vodu do filtračního zařízení, kde se voda pročistí, a potom se vrací zpět do bazénu.

Přelivové bazény

Luxusní dojem vzbuzují přelivové bazény, a to zejména díky tomu, že voda sahá až po horní okraj a hladina vypadá napnutě. Po celém obvodu skeletu je přelivový žlab, jenž odvádí vodu do filtračního přístroje. Čištění vody je praktičtější a dokonalejší. Potěší vás také absence přídavné vyrovnávací nádrže, která byla v minulosti nezbytná. Technologie se v posledních několika letech zlepšily.

Bazény vypláštěné těžkou fólií

Pro vskutku náročné jedince jsou připraveny bazény vypláštěné těžkou fólií. Docílíte jakéhokoliv tvaru, hloubka může dosahovat až dvou metrů a samozřejmostí je odolnost fólie vůči UV záření. Sice se jedná o nejdražší řešení, na druhou stranu bazén bude vypadat přesně tak, jak si přejete.

Tak neváhejte a objednejte si bazén ALBIXON co nejdříve, abyste ještě stihli konec letošní koupací sezóny. Zajistí vám nejen dodávku a montáž bazénů, ALBIXON je specialista také na jejich zastřešení.

Napsat komentář

Jak vybrat kvalitní rum?

Na Lihomatu najdete návod, jak vybrat kvalitní rum včetně spousty zajímavostí, které by měl každý milovník jednoho z nejlepších alkoholických nápoj vědět.