Proč je AI GPT-3 nezbytná pro marketing?

Slyšeli jste už o GPT-3? Tento jazykový model je výborný ve tvoření textu, což z něj dělá ideálního pomocníka pro marketing. Obsah hraje v marketingu velkou roli, dává vám osobnost, odlišuje od podobných značek. Co kdyby vám ho tvořila AI? Tvorba textů je neúprosný proces, přitom záleží především na konzistenci. Ne vždy ale máte správné zdroje a motivaci k vytváření čtivého a relevantního obsahu. Zde vstupuje do hry umělá inteligence (AI). Může zaplnit mezery ve vaší obsahové strategii, od nápadů až po psaní celých textů.

Seznamte se s GPT-3

GPT-3 je zkratka z Generative Pre-trained Transformer. Jedná se o typ jazykového modelu, který se opírá o principy strojového učení a hlubokého učení, aby vytvářel obsah podobný člověku. Je už třetím modelem v řadě vytvořeným OpenAI a oproti předchozím verzím je značně schopnější. Byl natrénován na více než 570 GB dat z internetu, ze kterých vstřebal dost zásadní informace o dech beroucím množství témat.

Jak pomůže AI při generování obsahu?

Umělá inteligence používá sémantickou analýzu k tomu, aby se naučila vytvářet jazyk a věty, které dávají smysl. Pokaždé, když čte nový text či analyzuje informace na stránce, učí se. O tom, že texty generované AI jsou skutečně dobré, vás přesvědčí třeba první blog psaný AI. I vám může blog psát umělá inteligence. Proč byste o tom vůbec měli uvažovat? Rychlost: Lidé jsou omezení v tom, kolik toho zvládnou udělat v daném časovém rámci, umělá inteligence pracuje daleko rychleji. Za zlomek času je schopná vytvořit obrovské množství textu. Nekonečné nápady: Chybí vám nápady, o čem do blogu vůbec psát? Umělá inteligence může využít své minulé poznatky k navrhování témat blogových příspěvků na základě podobných článků ve vašem oboru. Personalizovaný obsah: Zákazníci dnes touží po personalizaci – značka jim tím ukazuje, že jí na nich záleží. AI je schopná personalizovat obsah od e-mailových newsletterů až po landing pages. Vylepšete SEO: AI dokáže identifikovat nejslibnější klíčová slova pro váš business, na základě nich můžete optimalizovat váš web i příspěvky na blogu. Rádi byste AI využili, ale nemáte vůbec tušení jak? Kontaktujte profesionály z PISALEK AI.

Publikováno: 13. 01. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Denisa Zábranská