Rozmasírovat si ztuhlé svalstvo můžete i doma

Každého alespoň jednou za čas bolí nějaký ten sval. V posledních letech mají lidé problémy hlavně se zády. Hledání příčin tohoto druhu potíží nepatří zrovna mezi velké záhady. Na vině je samozřejmě sedavý způsob života většinového obyvatelstva. Svaly, co mají být pevné ochabují a ty, které by měly zůstat pružné, jsou pochopitelně ztuhlé. Pak přicházejí zcela logicky bolesti a nutnost chodit třeba i na masáže. Ty si však můžete dopřát i v pohodlí svého domova.

Kvalitní masážní křesla

Není potřeba žít s masérem, bohatě postačí koupit si kvalitní masážní relaxační křeslo. Po technologické stránce se nejedná o žádnou novinku. Takovéto výrobky jsou už k dostání dlouhá desetiletí, nicméně za tu dobu masážní křesla prošla skutečně velkým vývojem. Dnešní modely již nemají takřka nic společného s těmi, které se prodávaly před patnácti či dokonce dvaceti lety. Hlavně luxusní verze v nabídce prodejců, jako je kupříkladu RS Royal, patří k tomu nejlepšímu, co si dnes můžete za své peníze koupit. Vzhledem k tomu, že jde o opravdu luxusní výrobky, nečekejte nic levného. Mnohé verze stojí i hodně přes sto tisíc. Poskytují však nejen klasickou válečkovou masáž, ale i další funkce jako jsou 3D masáž, vibrace, automatická detekce posedu, případně masáž ve stavu bez tíže. Samozřejmě existují i levnější varianty. V nich však výše zmíněné funkce buďto absentují, nebo jsou k dispozici pouze v omezené míře.

Zabírají dost místa

Pokud se pro koupi masážního křesla rozhodnete, a to ať už zvolíte levnější model či luxusní verzi, měli byste hodně zvažovat, kam ho dát. Nejedná se totiž o žádný drobný doplněk, ale o opravdu velkou záležitost, která zabere docela dost obytného prostoru. Samozřejmě je možné si snadno u prodejce zjistit, jaké má vaše vysněné křeslo rozměry a podle toho se pak doma zařídit.

Publikováno: 29. 01. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Denisa Zábranská