Svatba v Chorvatsku je rozhodně dobrý nápad!

Přemýšlíte, jak zařídit váš den D, aby byl opravdu speciální? Pokud se nebojíte trochu vystoupit z davu a rádi máte něco originálního, všemi deseti doporučujeme svatbu v zahraničí. Co byste řekli místu někde u pláže s teplým mořem? A nemusíte utrácet miliony korun. Nikdy vás nenapadlo přemýšlet o svatbě na pláži, protože něco takového by bylo mimo vaše finanční možnosti? Jestli vás čeká svatba – v Chorvatsku můžete dostat to, po čem toužíte, za přijatelné peníze. Chorvatsko je dlouhá léta oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů právě díky finanční dostupnosti. A pro svatby vše funguje stejně.

Luxus za dostupnou cenu

V Chorvatsku lze zažít i opravdový luxus. I v této zemi najdete luxusní pětihvězdičkové hotely pro náročné klienty. Také svatbu lze pojmout velkolepě. Nebo naopak nízkonákladově. Do pěkných lokalit se dostanete za velmi slušné peníze, pokud tedy víte, kde hledat. I plánování svatby v Česku dá zabrat, v zahraničí je všechno ještě těžší. Netušíte, kde hledat informace, neumíte jazyk. Proto je určitě lepší spolehnout se na specialisty, již se zabývají plánováním svateb v dané lokalitě. Pro Chorvatsko jde třeba o agenturu Absolute day.

Nechte si vybrat dokonalé místo

Jana a Iva se do Chorvatska zamilovaly. Procestovaly ho křížem krážem, a tak moc dobře ví, kde byste našli ta nejromantičtější místa pro svatební den. Vaše Chorvatsko svatba může proběhnout třeba na krásném ostrově slunce a levandule Hvar. Za zvážení stojí i zelený poloostrov Istrie nebo Dalmácie. Je jen na vás, zda upřednostníte obřad přímo na pláži, nebo v historickém centru některého z měst. V Chorvatsku se toho dá zažít spousta. Nechte si naplánovat váš velký den tak, aby byl opravdu nezapomenutelný. Holky z agentury vám pomohou najít místo pro obřad, hostinu a zkoordinovat celý den, abyste si ušetřili co nejvíce starostí.

Publikováno: 26. 09. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Denisa Zábranská