Čím zaručeně potěšíte mužské oko? No přece krajkou!

Péče o vzhled by měla být komplexní, což v praxi znamená nepodceňovat význam vhodně zvoleného outfitu. A samozřejmě ani spodního prádla, protože když má dojít na intimnosti, je to právě mistrně zvolená podprsenka a kalhotky, které mohou vašeho partnera dokonale nažhavit. Ale na jaký typ prádla se spolehnout v případě, že chcete svému protějšku připravit […]

Péče o vzhled by měla být komplexní, což v praxi znamená nepodceňovat význam vhodně zvoleného outfitu. A samozřejmě ani spodního prádla, protože když má dojít na intimnosti, je to právě mistrně zvolená podprsenka a kalhotky, které mohou vašeho partnera dokonale nažhavit. Ale na jaký typ prádla se spolehnout v případě, že chcete svému protějšku připravit speciální podívanou? Vsaďte na krajku a neminete cíl.

Není tajemstvím, že muži potřebují ke vzrušení vizuální podněty. A právě krajkové kalhotky a podprsenka patří ke zbraním vysokého kalibru. Alespoň tak vyplývá z mnohočetných průzkumů – muži hodnotí krajkové spodní prádlo jako nadmíru přitažlivé a nemohou se na něj vynadívat. Mnozí dokonce považují ženy v krajce za více sexy než v rouše Evině. Co na to říct? Snad jen to, že byste tyto informace neměla brát na lehkou váhu.

Možná vám hlavou proletěla otázka, zda krajkové spodní prádlo není příliš staromódní. A zda není náhodou v kurzu spíše minimalismus, který reprezentuje dámské spodní prádlo Calvin Klein? To jistě ano, ale rozhodně to neznamená, že by byla krajka out. Vždyť i světoví výrobci, zmíněného CK nevyjímaje, na ni nedají dopustit ani po letech.

Pravdou je, že se v minulosti krajku snažily vystrnadit jiné materiály. Ale s grácií sobě vlastní přečkala po několik módních vln a nyní se těší nebývalé popularitě. Pochybujete snad? Pak se zakoukejte do instagramových profilů módních ikon a uvidíte, že i ony krajku milují a často ji používají pro umocnění celkového efektu. Velmi módní je tzv. bralette podprsenka, která vypadá skvěle pod volnějším tílkem s velkými průramky. Nemá kostice ani výztuž a jejím nejsilnějším prvkem je právě krajka.

Pokud vás před nošením krajkového spodního prádla brzdí obava z nepohodlí, hoďte ji za hlavu. Zřejmě jste si jen v minulosti nevzala dobře střižený kus. Obecně je totiž krajka vnímána jako velmi komfortní záležitost.

Jak vybrat kvalitní rum?

Na Lihomatu najdete návod, jak vybrat kvalitní rum včetně spousty zajímavostí, které by měl každý milovník jednoho z nejlepších alkoholických nápoj vědět.