Dovolená v Chorvatsku za pár korun? Bez cestovky a last minute

Většina z nás si přeje vychutnávat si dovolenou alespoň 2x v roce. Třeba v červnu a srpnu, či září, říjnu. Milovníci hor se neobejdou i bez zimní dovolené, kterou tráví zpravidla aktivně na lyžích. Abychom se ale na dovolenou dostali, a ideálně i víckrát za rok, nesmí nás stát majlant. Řešením je dovolená, během níž se obejdeme bez služeb cestovní kanceláře. To znamená, že si pohledáme ubytování, zařídíme si letenky, zjistíme si, co pro pobyt v dané zemi potřebujeme, neopomeneme pojištění… Není to nic náročného. Kupříkladu hotely v Chorvatsku můžete hledat na webových stránkách hotely.cz.

Obsáhlá nabídka, z níž si zaručeně vyberete

Hotely.cz vám aktuálně přináší 804 druhů ubytování v Crikvenici, 512 v Pule, 324 různých možností v Medulinu… Hotely na Makarské v počtu 316, to je také úctyhodné číslo. Líbit by se vám mohl např. Apartman Josip Makarska, kde vás ubytují za 7 452 Kč na 3 noci v počtu 2+2 osoby. Jde o ubytování bez stravy, s možností ubytovat i domácího mazlíčka, wifi a klimatizací zdarma, stejně jako zdarma parkováním. Chcete-li odjet na delší dobu, můžete zvolit např. Apartment Adriana Makarska, kde vás ubytují na 5 nocí v počtu 2+2 osoby bez stravy za 14 756 Kč. Klimatizace a wifi je zdarma, a i tady je možné ubytovat domácího mazlíčka.

Vydejte se do Šibeniku

Podívejte se také na hotely v Šibeniku, který patří k turisticky velmi oblíbeným. Hotely tady i jinde můžete vybírat i s pomocí různých filtrů. Chcete, aby byla v hotelu vířivka, krb, nebo bylo možné platit hotovostí, bankovním převodem nebo kartou? Stačí zatrhnout daný filtr v levé části obrazovky. Volit můžete i s ohledem na vybavenost pro děti, na vlastní zahradu, vlastní parkoviště… Na hotel.cz si jistě vyberete a strávíte příjemnou levnou dovolenou v Chorvatsku.

Publikováno: 23. 08. 2022

Kategorie: Cestování

Autor: Denisa Zábranská