Farmářské výrobky s rozvozem po jižních Čechách

Přestože jde kvalita potravin v běžných obchodech a supermarketech přeci jen nahoru, stále více lidí upřednostňuje menší obchůdky, kde najdou takzvané farmářské produkty. U dobrého prodejce mají jistotu, že takovéto výrobky pocházejí od místních zemědělců, pěstitelů a chovatelů a necestují přes půl světa, než se dostanou na pulty. Pakliže bydlíte v Táboře a jeho okolí, máte nyní možnost nechat si farmářské výrobky dovézt až domů.

Maso z okolních farem

Pro rozvoz potravin Táborsko a jižní Čechy disponují obchodem Farma u Ivušky, který má kromě klasické prodejny e-shop. V něm najdete maso z farem. Může se pochlubit skutečně tou nejvyšší kvalitou. Velkou předností je fakt, že jde o ryze farmářské produkty, takže má takovéto maso v drtivé většině lokální původ. Chovatelé dbají na to, aby zvířata měla optimální podmínky, což se následně projeví na kvalitě a jakosti masa. Jako zákazníci pak oceníte jeho vynikající chuťové vlastnosti, což jinak bývá u průmyslově chovaných zvířat problémem.

Ryby a uzeniny z regionu

Zmíněný internetový obchod vám zajistí rozvoz až domů, a to nejen v případě vepřového, hovězího, případně třeba krůtího masa. Nabízí rovněž ryby od farmáře. Ostatně ryby a rybí výrobky jsou tolik charakteristickými produkty právě v jižních Čechách. Samozřejmě jsou vám k dispozici veškeré běžné druhy ryb, počínaje kaprem a konče třeba štikovitými rybami. V neposlední řadě obchůdek prodává ještě výtečné farmářské uzeniny, z nichž si rozhodně vybere každý gurmán.

Při výběru farmářské prodejny se nenechte ošálit

Farmářské produkty se právem těší stále větší oblibě. Dejte si ale pozor. Zdaleka ne každý prodejce, jenž udává, že jím prodávané maso a uzeniny jsou z farmářských chovů, je poctivý. Leckdy lze stále narazit na obchody, v nichž nakonec koupíte běžné zboží, pouze cenově upravené tak, aby připomínalo skutečné farmářské produkty. Ty ostatně nemusejí být nikterak drahé, což dokazuje právě například rozvoz potravin v jižních Čech, který má na starosti obchod Farma u Ivušky.

Publikováno: 09. 03. 2022 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Denisa Zábranská