Firemní úklid svěřené profesionálům! Víme, kde je najdete!

Jak máte vyřešen úklid firmy? Spoléháte se, že po sobě uklidí pracovníci? To je samozřejmě chyba. Ti maximálně zalijí květinu na svém pracovním stole. Firemní úklid není jen tak. Obzvláště v současné době, kdy se hygiena staví na jakýsi společenský piedestal. Ze všech stran slýcháváme „dbejte na hygienu rukou“. Ona však existuje i hygiena pracovních prostor. I ty totiž bývají semeništěm bakterií a virů. Ty nekvalitně uklizené tedy určitě. Pro to, aby vaše prostory byly uklizené opravdu kvalitně, doporučujeme obrátit se na specializovanou firmu, který má s úklidem firem své zkušenosti. Na základě jakých parametrů vybrat tu pravou?

Dejte na reference

Při výběru úklidové firmy dejte na reference. Uklízí vámi vybraná firma u konkurence? Nebo dokonce v nadnárodních firmách? A jsou s jejími službami spokojené? Pak není důvod, proč by tomu tak nemělo být právě u vás.

Vyžádejte si certifikát

V hledáčku vašeho zájmu by také měla být firma akreditovaná, tedy schopná prokázat se nezbytnou certifikací. Zajímejte se především o certifikát s označením ISO 9001 celosvětově představující uznávaný standard (nejenom v segmentu úklidových služeb). Pokud se vám společnost tímto certifikátem bude prezentovat, můžete si být jisti, že odvede perfektní práci v souladu s veškerými zákony a hygienickými nařízeními.

Jak čištění probíhá?

Zajímejte se také, jakou techniku společnosti pro úklid firmy používá. Jedná se o moderní vysokotlaké přístroje a ekologické přípravky? Čištění studenovodní i teplovodní? Je schopna vyčistit i těžko dostupná místa? Pak jste na správné adrese.

Obraťte se na profesionály

V Olomouci a blízkém okolí se na úklid kanceláří, výrobních hal, provozoven, zdravotnických zařízení stejně jako venkovních prostranství specializuje například renomovaná úklidová společnost Delta servis, s.r.o Ta vaši firmu uklidní opravdu precizně. Vždyť jejích služeb využívají České dráhy a obchodní sít Tesco. Umyje okna i výlohy, vyčistí koberce, vysaje a vyčistí průmyslové haly, a dokonce zrenovuje i vaši podlahu.

Úklid domácností

Obrátit se na ní však můžete i s požadavkem úklidu po malování a stavebních úpravách. Odmítnuti však nebudou ani zájemci z řad soukromníků, tedy obyvatelé bytů a rodinných domů. Zkrátka všichni, kteří mají na práci mnohem důležitější věci, než je uklízení. Tak, neváhejte a využijte čas opravdu smysluplně!

Publikováno: 11. 08. 2020 / Aktualizováno: 12. 06. 2023

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská