Kdo chce spolehlivě potěšit ženu, sází na diamanty

Jemné diamantové náhrdelníky a náramky nejlépe vystihují ženskou krásu a nechávají tak vyniknout její kouzlo osobností. Proto jsou z nich všechny ženy doslova nadšené. Záleží samozřejmě na typu šperku, ale diamanty zvlášť, v minimalistickém stylu, mají tu výhodu, že na sebe příliš neupozorňují. Dokáží však v pravou chvíli doslova zazářit a poukázat na její smysl pro dokonalý detail. A to je přesně ta pozornost, kterou ženy nejvíce oceňují.

Velikost diamantu v náramku o jejích sympatiích nerozhoduje

Stejně jako je tomu např. u hodinek i v případě šperků se žena tzv. zamilovává na první pohled a hodnotí šperk jako celek. Nesoustředí se nejprve na diamant a teprve potom na to, jak zapadá do náhrdelníku nebo náramku. Opravdu nemusíte mít strach, že byste malým kamínkem v elegantním diamantovém náramku, vyvolávali dojem, že na ženě šetříte. Pokud tedy nejde o zlatokopku, která teprve zjišťuje, co všechno si může dovolit.

Krásné diamantové náramky je radost kombinovat

Krásné diamantové náramky spojuje jednoduchost. To nejlépe dokazuje aktuální trend kombinující textilní či kožené materiály s drobným diamantem. Hodí se k sobě v jakékoliv barvě i tvaru přívěšku. To je přesně typ elegantního náramku, který vám zajistí, že váš dárek bude nosit stále na sobě. Jen malá rada. U robustnějších typů žen, dejte pozor na velikost přívěsku. Byla by vážně škoda, aby se diamant na zápěstí nelichotivě ztrácel, natož upozorňoval na přebytečná kila.

Elegantní diamantové náhrdelníky neslouží jen ke speciálním příležitostem

Pokud jste se rozhodli pro diamantový náhrdelník ani tady nemusí jít nutně o slavnostní šperk k plesovým šatům. I zdánlivě nenápadné elegantní diamantové náhrdelníky prozradí hodně. Důležitý je styl šperku. Vybírejte diamantový náhrdelník tak, aby ji maximálně vystihoval. Rozhodující je už motiv, barevnou kombinace, zpracování atd. Největší radost jí udělá, když objevíte charakteristický detail, o kterém třeba víte pouze vy dva. Dárek v podobě diamantového náhrdelníku je určitě výjimečný. Proto než se rozhodnete pro tak zásadní šperk, musíte mít jistotu, že její vkus velice dobře znáte. Chcete přece, aby diamantový náhrdelník či náramek odměnila stejně zářivým úsměvem adresovaným jenom vám…

Publikováno: 19. 02. 2020

Kategorie: Krása a móda

Autor: Denisa Zábranská