Kvalitní plastové dveře pro váš domov koupíte u společnosti JIS

Vybíráte nové plastové dveře, které budou zdobit váš domov a zároveň budou bezpečnou bariérou, za kterou se nikdo nežádaný nedostane? Pokud rádi nakupujete u společností, které mají mnohaletou tradici, u níž si můžete být předem jistí, že koupené zboží bude kvalitní, jistě budete spokojeni s plastovými dveřmi od společnosti JIS. Na našem trhu je více než 30 let, což je zárukou jejich neocenitelných zkušeností a různorodých zakázek.

Když chcete kvalitní plastové dveře…

Důvodů, proč se rozhodnout pro plastové dveře od JIS je mnoho. Splňují všechny požadavky, které si dnešní doba žádá, jsou tedy maximálně bezpečné, vysoce odolné, vypadají dokonale, jsou funkčně všestranné, bezúdržbové a plní i ty nejvyšší nároky na tepelnou a protihlukovou izolaci. Společnost JIS navíc jako jedna z mála u nás nabízí plastové vstupní dveře s certifikátem bezpečností třídy RC3.


Fakta o plastových dveřích

Plastové vstupní dveře jsou mimořádně odolné, snesou mnoho let i hrubého zacházení, s přehledem odolávají všem vlivům, které nám počasí může přichystat.

U těchto dveří vás jistě potěší jejich sympatická cena. Nákup plastových dveří je výborným kompromisem ceny a kvality.

Plastové dveře plní všechny normy a podmínky pro zabezpečení vaší domácnosti či jiného prostoru. Můžete si tím být jistí díky certifikátu bezpečnostní třídy R3.

Ať už chcete vstupní dveře jednoduché, netradiční, chcete je doplnit o dveřní výplně a vpustit do interiéru světlo zvenčí, zaručeně si vyberete. Paleta barev i designových variant je obrovská.

Nezbývá, než kontaktovat společnost JIS, sdělit jí svá přání a potřeby, a společně najít to nejlepší řešení pro vás. Koupit si zde můžete i kvalitní okna, stínicí techniku, doplňky nebo zimní zahradu, pergolu a garážová vrata. S kvalitou i celkovým přístupem budete jistě spokojeni.

Publikováno: 29. 04. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Denisa Zábranská