Podzimní chmury zažene erotická masáž

Sluneční paprsky na nás působí mnohem více, než si připouštíme. Když se na podzim dny zkrátí, vstáváme za tmy a venku je pošmourno, jde to s naší náladou z kopce. Dobít energii umí erotická masáž.

Nejen kvůli svalům

Na masáž vyrazíme většinou tehdy, když nás něco bolí. Krční páteř od dlouhého sezení u počítače, záda z nezvyklé námahy nebo svaly po sportovní aktivitě. Od masáže očekáváme zmírnění našich problémů, odpočinek a úlevu. Erotická masáž navíc pomůže i zlepšit náladu a dobít tolik potřebnou energii. Na rozdíl od klasické masáže si při té erotické užijete každý dotek půvabné masérky a zakončena je zpravidla vaším vyvrcholením. Masérka je nahá nebo oblečená jen v sexy prádle a k masáži používá nejen ruce a prsty, ale celé své tělo. To přináší nezapomenutelný zážitek, při kterém si vychutnáte opravdu každý dotek.

Potřebný odpočinek

Umět relaxovat a odpočívat v dnešní uspěchané době je velmi důležité, při erotické masáži se vám to povede. S masérkou můžete mluvit, zeptat se na vše co vás zajímá, nebo naopak mlčet a poddat se jen jejímu umění masáže. Snažte se odhodit stud, ten se k luxusní masáži nehodí a zbytečně se připravujete o požitek. Abyste se cítili lépe, na začátku pomůže odbourat zábrany společná sprcha nebo koupel. Po ní už si můžete vychutnat masáž, při které masérka nevynechá žádný kousek vašeho těla, ani intimní partie, kterým dopřává zvláštní péči. Podle zvoleného typu masáže používá vonné oleje, gely nebo třeba hustou pěnu z luxusního mýdla. Velmi jemná a nezapomenutelná je tantra masáž, která uvolní vnitřní napětí a je vhodná i pro ženy. Masáž vám nejen udělá dobře po těle, zbaví vás bolavých kloubů a svalů, ale také si při ní odpočine i vaše duše a mysl. Odcházet tak budete plni nové energie, s úsměvem na rtech a podzimní splín vás neohrozí.

Publikováno: 28. 10. 2020

Kategorie: Zdraví

Autor: Denisa Zábranská