Poznejte kouzelný svět BDSM pomůcek

Pokud to nikomu vyloženě neubližuje, neměli by se lidé ve svých sexuální potřebách kdovíjak mírnit. Naopak, schopnost dokonale naplnit svůj pohlavní život vede často k plnému duševnímu i fyzickému zdraví. Proto není vůbec od věci odsuzovat například BDSM praktiky, které mohou mít na člověka také docela pozitivní vliv.

Oblečení hraje velkou roli

I když během sexu bývá většina lidí kompletně svlečená, přesto oblečení k erotickému škádlení tak nějak patří. Ne každý však miluje krajky a tradiční podvazky. Jsou lidé, a není jich málo, kteří spíše preferují latex oblečení. Jeho nošení není hlavně pro začátečníky žádný med, nicméně s trochou cviku a s vhodnými doplňky se to dá snadno zvládnout. Mezi ty nezákladnější doplňky, bez kterých se nedoporučuje nosit ani latex korzety, natožpak celotělové catsuity, rozhodně patří speciální pudr. Ten je potřeba aplikovat na vnitřní stranu oblečení a teprve až potom si ho natáhnout. Pro někoho nemusí být latex – druhá kůže ani při použití sebelepšího pudru. V takovém případě je možné zvolit koženou alternativu, kterou je možné nosit na holé kůži. I kožené korzety působí zatraceně dráždivě.

Je libo dildo?

I když mezi standardní BDSM pomůcky se klasické dildo většinou neřadí, v kombinaci s latexovým či koženým kombiné rozhodně vypadá daleko drsněji než samotné. Takovýmto hračkám se obecně říká strap-on. V podstatě se jedná o umělohmotné penisy připevněné na nějaký druh koženého, potažmo latexového oblečení. To může mít podobu kalhotek, celého kompletu nebo třeba jen obličejové masky.

Lepší než vibrátor

Mezi ženami, ale i mnoha muži různých chutí a preferencí jsou oblíbené klasické vibrátory. Ty jsou však jen k mazlení. Kdo chce poznat něco trochu smyslnějšího, ten vyzkouší Magic Wand. Výhody má tato masážní hlavice rovnou dvě. Tou první je možnost měnit nástavce, tou druhou je šest druhů rychlostí. Zatímco první jsou určeny pro rozjezd, ta poslední je už pro opravdu otrlé jedince.

Publikováno: 28. 09. 2022

Kategorie: Lifestyle

Autor: Denisa Zábranská