Sháníte byt pro rodinu na Praze 5? Vilapark Klamovka je odpovědí, kterou hledáte

Sháníte klidné a bezpečné bydlení pro rodinu v Praze? Láká vás bydlet na Smíchově? Nejraději byste se přestěhovali do nového a moderního bytu? Jestli jste na všechny otázky odpověděli kladně, přinášíme vám tip na rezidenční projekt, jenž splní vaše představy o rodinném bydlení.

Pražská Klamovka nabízí ideální zázemí pro rodiny s dětmi

Ideální byt pro rodinu na Praze 5 najdete na pražské Klamovce. Konkrétně tedy ve Vilaparku Klamovka, což je rezidenční projekt, který bude dokončen v roce 2024, ale již nyní, díky vizualizaci, můžete vědět, jak bude vypadat.

Výhody Vilaparku Klamovka? Moderní i klidné bydlení

Tvůrcům projektu se podařilo vytvořit dokonalé bydlení opravdu pro každého. Díky tomu, že se Vilapark Klamovka skládá z celkem 8 bytových domů, jenž jsou rozděleny na sekce A a B, si na své přijde každý. Nevěříte? Zatímco domy sekce A nabídnou výhled na Prahu a prostorné velkoměstské byty. Domy s označením B jsou vhodné pro rodiny s dětmi a seniory toužící po klidu a blízkosti zeleně.


Klamovka, Ladronka, dětské hřiště i Skalka

V nabídce bude celkem 117 nových bytů a 140 garážových stání. Projekt je již ve výstavbě a jeho dokončení je naplánováno na příští rok. V okolí Vilaparku Klamovka se nachází malebný park Klamovka, Ladronka a spousta dalších parků a přírodních krás. Děti si užijí spoustu zábavy v parku Sacré Couer a v blízkost leží také Skalka – oblíbená přírodní památka.

Podívejte se s rodinou na vizualizaci rezidenčního projektu Vilapark Klamovka a jděte se podívat také do jeho blízkosti. Kromě plánů a popisu váš totiž uchvátí také jeho okolí. Smíchov je ideálním místem pro rodiny s dětmi, protože je zahalen zelení, nabízí klid a soukromí a také několik dětských hřišť a spoustu mateřských i základních škol.

Publikováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Bydlení

Autor: Sára Novotná