Veterinární klinika, kam se budou vaši mazlíčci těšit

Návštěva veterináře je stresující záležitostí nejen pro zvířata, nýbrž také pro jejich páníčky. Z toho důvodu byste měli vybírat takovou veterinární ordinaci, jež vám pobyt v ní maximálně zpříjemní a usnadní. Kromě vstřícného přístupu personálu věnujte rovněž pozornost zázemí a technickému vybavení kliniky.

Přívětivé prostředí a špičkové přístroje jsou zárukou úspěchu

Jak už bylo zmíněno, čím má veterinární klinika lepší vybavení, tím je schopna provést širší záběr zákroků, mezi něž se řadí i ty nejnáročnější. Komplexní péči nabízí psům, kočkám, králíkům, fretkám a dalším drobným zvířatům. Samozřejmostí je, že vám budou veškeré úkony srozumitelně vysvětleny. Zároveň vás po jejich dokončení nečeká žádné nepříjemné překvapení v podobě astronomické sumy za zákrok. Před započetím léčby či ošetření obdržíte zcela zdarma detailní a cenový plán.

Poruchy pohybového aparátu patří k nejčastějším potížím

Veterinární ortopedie Praha se významně zaměřuje na diagnostiku, prevenci, léčbu a rehabilitaci onemocnění souvisejících s pohybovým ústrojím. Můžete se na ni obrátit v případě potíží vašeho mazlíčka s kostmi, klouby, šlachami a vazy. Ty nejmodernější přístroje zajistí hladký průběh samotného operativního zákroku a pooperační péče. Umožní rovněž precizní diagnostiku zdravotního problému.

Chirurgická péče s širokou nabídkou služeb

Veterinární chirurgie Praha si bez potíží poradí s lehčími zákroky, jako jsou běžná ošetření ran a abscesů, ale též s náročnými operacemi, k nimž řadíme císařský řez, operaci žaludku, mléčných žláz a kýly, plastickou chirurgii, amputace apod. Během operace, jež je prováděna v celkové či lokální anestezii, jsou neustále monitorovány životní funkce zvířete pomocí dechového monitoru, EKG a pulzního oxymetru.

Publikováno: 21. 02. 2020

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská