Víme, kde nejvýhodněji nakoupíte obaly a hygienické potřeby

Provoz stánku či jakýkoliv prodej nápojů a potravin vyžaduje mnoho věcí okolo. Mezi důležité prvky, které je potřeba promyslet a objednat, patří obaly. Jedná se o nejrůznější talířky, tácky nebo kelímky. Aktuálně navíc musíte řešit nejenom nízkou cenu takových obalů, ale i to, jaký mají dopad na životní prostředí. Jak si s tím co nejlépe poradit a na co nezapomenout? To se dozvíte přímo v tomto článku.

Papírové nádobí

V rámci snižování dopadů na životní prostředí je dobré přemýšlet, jak ještě více snížit odpady. Jednorázové nádobí by tak mělo být ideálně z papírového materiálu. Stále se totiž jedná o lepší variantu v porovnání s plastem. Například papírový tácek je k dostání v několika různých rozměrech.

Praktické tácky nebo krabice

Nabídka papírového jednorázového nádobí je poměrně široká. Kromě klasických tácků nechybí takové věci, jako jsou dortové krabice, misky, podložky pod dorty, nebo oblíbené pizza krabice. Všechno v několika velikostech či designech pro lepší přizpůsobení k vaší značce a nabízenému sortimentu. Samozřejmě většinou platí, že výhodnější cenu získáte při objednání většího balení. Tím si navíc vyřešíte i další starosti spojené s častým doplňováním zásob.

Nezapomeňte na kelímky

V rámci přípravy pohoštění, ale i prodeje nápojů jsou nezbytnou součástí kelímky. Takový papírový kelímek však může mít mnoho podob. Při výběru vhodné varianty tak pečlivě zvažte, jestli to bude nejlepší možnost. V dnešní době se však kvalitní papírové kelímky bez problémů hodí na studené i teplé nápoje. K dispozici jsou různé velikosti, kdy záleží na tom, jaké nápoje budete hlavně připravovat. Vybírat můžete i mezi čistě bílými nebo takovými, které jsou v přírodní hnědé barvě. Oblíbené jsou i kelímky s jednoduchým potiskem, které se hodí hlavně na kávu.

Publikováno: 26. 08. 2022

Kategorie: Praktické rady

Autor: Denisa Zábranská