Erotické masáže nejsou nevěra, nýbrž běžná služba

Sexuální hrátky k životu patří, bez nich bychom nebyli na světě a žádný vztah bez nich nemůže dlouhodobě fungovat. Bohužel často se stává, že do milostného života vejde rutina a jeden z partnerů pak začne přemýšlet, kde by mohl zažít něco nového, nepoznaného a vzrušujícího. Milenka či milenec je asi ten nejhorší případ, protože neustálé scházení se s jedním člověkem obvykle zahrnuje i city. Druhou možnou variantou je využít placené služby. Toto však také není zrovna šťastná volba, protože ze schůzky s profesionálkou si kromě příjemných pocitů můžete odnést i také pár ne zrovna příjemných nemocí. Placená prostitutka je sice diskrétnější volba než milenka, ale pořád ne ideální.

Za novými sexuálními zážitky zamiřte na masáž

Možná vás to ani nenapadlo, ale nové sexuální prožitky zažijete rovněž při erotické masáži. Šikovná masérka uvolní ztuhlé svalstvo a při masírování nevynechá ani vaše intimní partie. Podle typu masáže se pak může po vašem těle klouzat celým svým tělem, což je skutečně vzrušující zážitek. Něco do sebe má také specializovaná erotická masáž – Praha věnující se čistě penisu a postavená na technikách oddalování orgasmu.

Erotické masáže nejsou o sexu

Kromě toho taková erotická masáž vlastně není nevěra. Nedojde při ní k sexuálnímu styku, takže si domů rozhodně neodnesete žádnou nemoc ani nepodvedete svou manželku. Případně manžela. Erotické masáže jsou totiž určené i ženám, i když zpravidla je poskytují spíš masérky než maséři. Muži tvoří většinu klientely.

Na erotickou masáž klidně ve dvou

Hledáte povyražení z důvodu, že doma už to není, co bývalo? Seberte odvahu a promluvte si o této skutečnosti se svým partnerem či partnerkou. Na erotickou masáž se totiž můžete vydat i společně. Věnovat se vám budou rovnou dvě masérky. Ukážou vám spoustu technik, které pak využijete i při domácích hrátkách. Bydlíte-li v hlavním městě, budou pro vás ideální Praha erotické masáže v salónu Angels masáže. Právě tam je možné přijít i v páru. Objednáte se diskrétně online a nikdo se o vaší návštěvě ani nedozví. Tedy pokud o ní nebudete chtít sami vyprávět, jak budete nadšení.

Publikováno: 21. 06. 2020

Kategorie: Lifestyle

Autor: Denisa Zábranská